sheypoor
شیپور
ارسال نظر
این پنجره را ببند

پاسخ دهید

Scan the QR Code • توضیحات فارسی اپلیکیشن
  • شیپور فضایی ساده برای خرید و فروش فراهم کرده است تا همه از هر کجای ایران بتوانند به راحتی و به صورت رایگان کالاها و خدمات خود را برای فروش آگهی کنند و یا آن چیزی که دنبال آن هستند را پیدا کنند. در شیپور هر چه که فکر میکنید، از ملک و ماشین گرفته تا موبایل، لپ تاپ، لوازم خانه و صد ها نوع کالای دیگر قابل خرید و فروش است.
   —- توضیحات کال تر :
   زندگی هر لحظه نو می‌شود و آدم‌ها هر روز کالاهای نو و خدمات جدیدی می‌خواهند و در کنار این‌ها، فوت‌وفن‌های تازه‌ای و راه‌های میان‌بری هم برای رسیدن به خواسته‌های‌شان پیدا می‌کنند. حالا دیگر برای این که وسیله‌ای بی‌استفاده، کالایی نو یا دست دوم یا حتی خانه و خودرو بفروشید یا برای این که کالا و خدمات ویژه‌ای بخرید حتی لازم نیست سرتان را از روی موبایل یا لپ‌تاپ‌تان بلند کنید؛ شیپور در دست شماست تا با خیال راحت بخرید و با دل خوش بفروشید. شیپور بازار داغی برای تمام فروختنی‌ها و نیازمندی‌های شماست تا بدون هیچ واسطه و هزینه‌ای در لذت و سادگی داد و ستد غرق بشوید. اگر خریدارید، می‌توانید با موتور جست‌وجوی قوی شیپور که مو لای درزش نمی‌رود به دنبال هر چه می‌خواهید بگردید. اگر فروشنده‌اید، می‌توانید در کمتر از دو دقیقه یک بازار داغ برای چیزی که در چنته دارید بسازید. صدای شیپور از سال 1391 بلند شده و آقای رضا اربابیان باعث و بانی آن بوده است. شیپور توانسته در این چند سال‌ صدای خود را بلند و بلندتر کند، طوری که حالا در هر روز دست هزاران کاربر خود را به دست هم می‌دهد تا تجربه‌ی لذت‌بخشی از خرید و فروش داشته باشند. «شیپور»، نیازمندی‌ها را با صدای بلند «اطلاع‌رسانی» می‌کند و فروختنی‌ها را «جار» می‌زند، و اسم آن هم از همین جا آمده. لوگوی آن هم ترکیبی است از شیپور و ذره‌بین؛ شیپور در دست فروشنده‌ای است که دیگران را از جنس خود «باخبر» می‌کند و ذره‌بین در دست خریدار و جوینده‌ای است که در میان آگهی‌ها «جست‌وجو» می‌کند. و البته این لوگو بال و پَری هم دارد تا بتواند در دنیای مجازی گشت‌وگذار کند. لوگوی شیپور تنوعی از رنگ‌هاست که بازار رنگارنگ کالاها و آگهی‌های آن را نشان می‌دهد. آگهی‌هایی که صددرصد رایگان است و کالاهای شما را به‌راحتی آب خوردن به پول تبدیل می‌کند.

 • English description of the application
  • Gates and simple to buy or sell the space provided to all from anywhere Iran could easily ads for free to sell your goods and services or to find what they're looking for. In the clarion whatever you think, from property and equipment to cell phones, laptops, home appliances and hundreds of other types of goods available for purchase and sale.

پیشنهادی سایا اپ.
صحبت مدیر : سایت و همین طور اپلیکیشن های زیادی ,مشابه شیپور وجود دارد که اما توصیه کادر مدیریتی سایا اپ و همین طور شرکت سایا فامیلی به شما عزیز شیپور هست.
پشتیبانی 24/7 عالی و مهم تر از همه بدون محدودیت