sms
آموزش استفاده از سیستم پیامکی
ارسال نظر
این پنجره را ببند

3 پاسخ به “آموزش استفاده از سیستم پیامکی”

  1. zvodret iluret می‌گه:

    I gotta bookmark this website it seems very beneficial handy

  2. zvodret iluret می‌گه:

    Hello! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be ok. I’m undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates.

پاسخ دهید

Scan the QR Code

شماره پیامکی ما : ۹۶۶ ۰۰۰ ۲۳ ۲۲ ۰۰۰ ۳

برای اولین بار در ایران این امکان توسط شرکت ” احیاء گران رفاه فلاح “‌ وب سایت سایا اپ ایجاد شده که شما عزیزان بدون هیچ مشکلی،به راحتی و درکمترین زمان ممکن اپلیکیشن خود را دریافت ودانلود کنید ، جست و جو کنید ، درخواست اپلیکیشن دهید  و….

 

نکته :‌ این ایده توسط ،‌امیرحسین فلاح و شرکت احیاء‌ گران رفاه فلاح ثبت گردیده است !هرگونه کپی برداری از ایده و ابزار ها ۱۰۰٪ پیگرد قانونی دارد .

 

در ادامه ما به شما توضیح خواهیم داد که چه طوری این کار را انجام دهید !

 

دریافت اپلیکیشن : وارد مطلب مورد نظر خود شوید ،از باکس سمت راست شماره همراه خود یا فرد مورد  نظر را وارد کنید و سپس ارسال کنید ! منتظر شوید اپلیکیشن ارسال شود ! ما تمام سعی خود را کردیم که در کمتر از ۲۰ قیقه ارسال کنه اما به علت ترافیک موجود در روند ارسال پیامکی و… امکان در بیشتر طول کشده شود !

 

درخواست اپلیکیشن : برای درخواست اپلیکیشن میتوانید به صورت زیر عمل کنید،در صورت موجود بودن اپلیکیشن در آرشیو سایت برای شما ارسال میشود در غیر این صورت در کمتر از ۲۴ ساعت اپلیکیشن درخواستی در سایت ارسال شده و برای شما ارسال میشود !

#name app یا #نام اپلیکیشن

 

جست و جو اپلیکیشن : برای جست و جو اپلیکیشن میتوانید به صورت زیر عمل کنید،یکی از موضوعات یا کلمات کلیدی به طور مثال مسنجر یا ارتباط به همراه سیستم عامل مورد نظر برای ما ارسال کنید در کمتر از ۳۰ دقیقه برای شما ارسال میشود !

@messenger-android  یا @مسنجر-اندروید

 

اطلاعات در رابطه با خرید گیفت کارت،اپل ای دی و رفع محدودیت ها : برای دریافت اطلاعات کافی است کلمه cart را برای ما ارسال کنید !

 

ارسال نظر سنجی ،انتقاد و پیشنهاد با گذاشتن * ،به طور مثال

ممنون از بروز رسانی خوبتان *

 

نکته :‌ با توجه به این که این ایده برای اولین بار ایجاد شده است ،در رابطه با ارسال همزمان کمی مشکل دارد ، از ۳ شماره و ۳ سرویس دهنده مختلف استفاده میشود برای بهتر شدن فعالیت ،تمام سعی ما بر این بوده که در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده شود اما متاسفانه تا هنوز کمترین زمان ۲۰ دقیقه میباشد ،امید واریم با همکاری شما عزیزان این تایم را کمتر کنیم.

 

موفق و پیروز باشید !